Menu
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zwroty, wymiany, reklamacje

WYMIANA

W terminie do 14 dni od daty otrzymania przesyłki sklep internetowy eShoes.net.pl bezproblemowo wymienia obuwie na inny rozmiar lub inny produkt w tej samej lub innej cenie.Składanie reklamacji

Wymiana drogą wysyłkową
 1. Sprawdź, czy w aktualnej ofercie w sklepie eShoes.net.pl znajduje się rozmiar lub produkt, na który chcesz dokonać wymiany.
 2. Wyślij do nas maila z informacją, że chcesz dokonać wymiany towaru.
 3. Produkt razem z dokumentem odeślij na adres:
  Magazyn
  Białoruska 63/13
  30-638 Kraków
  Z dopiskiem „wymiana 
 4. Po otrzymaniu przez nas przesyłki, w przeciągu kilku dni (nie później niż w ciągu 14 dni), na nasz koszt, wyślemy do Ciebie wymieniony produkt.
 5. Decydując się na wymianę produktu drogą wysyłkową pokrywasz koszty jego odesłania.
 6. Przy odsyłaniu produktów polecamy korzystanie z usług firm kurierskich (bezpieczeństwo przesyłki).

 

ZWROT

Możesz zrezygnować z towaru kupionego w sklepie eshoes.net.pl bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

Zwrot drogą wysyłkową
 1. Napisz do nas maila z informacją, że chcesz dokonać zwrotu towaru. Formularz odstąpienia od umowy nie jest wymagany.
 2. Produkt odeślij na adres:
  Magazyn
  Białoruska 63/13
  30-638 Kraków
  Z dopiskiem „zwrot 
 3. Po nadaniu paczki prześlij na maila potwierdzenie nadania oraz nr konta do zwrotu pieniędzy. Zwrotu płatności dokonasz wykorzystując takie same sposoby płatności, jakie zostały użyte podczas dokonywanej przez Ciebie transakcji zakupu. Jeżeli chcesz otrzymać zwrot na inny rachunek bankowy, prosimy o wskazanie numeru rachunku, na który wykonamy przelew.
 4. Zwrotu wpłaty dokonamy niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia odstąpienia przez Ciebie od umowy sprzedaży.

 

Jeżeli jesteś konsumentem to zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827) możesz odstąpić od umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny w terminie 14 dni od dnia wejścia w posiadanie towaru. Pamiętaj, że ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

 

REKLAMACJE


Na wszystkie produkty zakupione przez Ciebie na eShoes.net.pl przysługują Ci uprawnienia z tytułu odpowiedzialności sprzedawcy za wady towaru w zakresie określonym w Kodeksie cywilnym (rękojmia za wady towaru) przez okres 2 lat od daty zakupu.

W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Procedura zwrotu
Wyślij email z informacją, że chcesz złożyć reklamację na adres: sklep@ebuty.net.pl. Wiadomość powinna zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

2.Odesłanie produktu

 

ANULOWANIE

Z uwagi na formę sprzedaży i automatyczny proces przekazywania zamówienia od razu po jego opłaceniu niema możliwości anulowania złożonego i opłaconego zamówienia.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl